Jdi na obsah Jdi na menu

Koronavir a konec září

23. 9. 2020
Vážení rodiče, zřejmě již víte, že v pátek 25. 9. v naší škole ředitelské volno nebude. Budeme se tedy učit normálně podle rozvrhu hodin. Vypadá to tedy, že září zvládneme bez přerušení a přejme si, aby tak probíhaly i další měsíce tohoto školního roku. V naší třídě je zatím zanedbatelná nemocnost. Přesto stále platí, abyste do školy posílali jen zdravé děti. Učivo zatím zvládáme probírat podle plánu. Práci ve škole nám někdy komplikuje to, že poměrně často děti zapomínají sešity nebo učebnice. Někteří si pletou letos nové předměty vlastivědu a přírodovědu, jiní si nepoznačili, kdy je čtení, sloh, geometrie a pár dalších chystání školních potřeb do aktovky podle rozvrhu hodin lajdá. Jeden zapomnětlivý narušuje práci více dětí. Ani z pohledu nejaktuálnějšího problému současnosti není dobré, když dva žáci musí pracovat z jedné učebnice. Proto prosím, abyste dětem s chystáním školních potřeb na příští den pomohli. Děkuji LK